RETROMĚSTEČKO 2019 (nejen) ČSLA, setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek

Retroměstečko 2019V sobotu 14.9 jsme se zůčastnili setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek v Pardubicích na RETROMĚSTEČKU 2019.
Náš SDH mohl prezentovat v hasičské aréně jak novou techniku Tatru, tak ukázku RETRO techniky a to náš hasičský vůz Mercedes,
který jistě potěšil návštěvníky svým vzhledem a spolu s ostatními historickými exponáty dobové hasičské techniky důstojně reprezentoval náš SDH Horní Jelení.V sobotu 14.9 jsme se zůčastnili setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek v Pardubicích na RETROMĚSTEČKU 20V sobotu 14.9 jsme se zůčastnili setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek v Pardubicích na RETROMĚSTEČKU 2019.
který jistě potěšil návštěvníky svým vzhledem a spolu s ostatními historickými exponáty dobové hasičské techniky důstojně reprezentoval náš SDH Horní Jelení.V sobotu 14.9 jsme se zůčastnili setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek v Pardubicích na RETROMĚSTEČKU 2019.

Náš SDH mohl prezentovat v hasičské aréně jak novější techniku Tatru, tak ukázku RETRO  a to náš hasičský vůz Mercedes,který jistě potěšil návštěvníky svým vzhledem a spolu s ostatními historickými exponáty dobové hasičské techniky důstojně reprezentoval náš SDH Horní Jelení.

Počasí se vydařilo , bylo na co koukat, takže zpátky do minulosti :-) DP

hasicihornijeleni.webnode.cz/fotogalerie/

který jistě potěšil návštěvníky svým vzhledem a spolu s ostatními historickými exponáty dobové hasičské techniky důstojně reprezentoval náš SDH Horní Jelení.sssV sobotu 14.9 jsme se zůčastnili setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek v Pardubicích na RETROMĚSTEČKU 2019.